Movies
Ratings
661
FuryRated ★ 5.0- The Swell SeasonRated ★ 3.5
- Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
Shield of StrawRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Saint RalphRated ★ 3.0- Private EyeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5