Series
Ratings
20
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0