Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- The ManipulatedRated ★ 2.5
- BootsRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 2.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 3.0
- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0