Movies
Ratings
829
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0