Movies
Ratings
517
MetropolisRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 0.5
My Bloody ValentineRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0