Series
Ratings
44
American VandalRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0