Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 4.5