Movies
Ratings
100
The Imitation GameRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0- MapadoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0