Movies
Ratings
862
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0- A Nonsense Christmas with Sabrina CarpenterRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
The SinRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0