Movies
Ratings
1195
HostelRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 3.5- UgliesRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Tell It to the BeesRated ★ 3.0- American FictionRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0- Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 3.5
- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 3.5