Movies
Ratings
418
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0