Titles you rated
ThirstRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5