Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5- The Swell SeasonRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The TitanRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0