Series
Ratings
292
Friendly RivalryRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
- HappinessRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
Friends GamesRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 2.5