Movies
Ratings
307
Christmas CarolRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
Under the SkinRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
The Price of EverythingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5- The House of UsRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.5- ButenlandRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0