Movies
Ratings
201
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Finally DawnRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.5
Club ZeroRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 4.5- Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
- Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0