Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The OfferRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Yuru Camp△Rated ★ 4.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5