Titles you rated
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Battle Royale 3DRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0