Movies
Ratings
205
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
The ScamRated ★ 1.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 1.5