Movies
Ratings
132
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 3.5- Blood RainRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.5