Series
Ratings
28- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Alien: EarthRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
The Secret Life of DogsRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5