Movies
Ratings
233
The AvengersRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Scream 2Rated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0