Movies
Ratings
340- MeatRated ★ 1.5
- Roots are GrowingRated ★ 2.5
- Time To DilateRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
- Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0- Pink MonkeyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5- HEART ATTACKRated ★ 2.0
- BargainRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5