Movies
Ratings
553

Three SistersRated ★ 4.5

In Our PrimeRated ★ 3.0

Time RenegadesRated ★ 3.0

Plum BlossomRated ★ 2.0
Look Both WaysRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5

Hard HitRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 3.5

PhantomRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 2.5

Nothing SeriousRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 1.0

The HolidayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Coming to youRated ★ 5.0

A Silent VoiceRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 2.5

HuntRated ★ 3.0

Inside meRated ★ 2.5