Series
Ratings
33

Cowboy BebopRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
세계테마기행 - 찬란한 빛, 모로코Rated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Legend of Mi YueRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5

A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5