Movies
Ratings
602
TwentyRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.5

Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5