Movies
Ratings
257

LUCK KEYRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 3.0

The FivesRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0

Nobody KnowsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 4.0

Love ForecastRated ★ 4.0
●RECRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0

HanbandoRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Fighter In The WindRated ★ 3.5

CartRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.5