Series
Ratings
32
BridgertonRated ★ 2.0
Dept. QRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 0.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0