Series
Ratings
67
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Ulysse 31Rated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
CrushRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 1.0
Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0