Series
Ratings
252
Twin PeaksRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
The Andy Warhol DiariesRated ★ 3.5
EasyRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Too Old to Die YoungRated ★ 3.5

HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
High ScoreRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
World on a WireRated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 1.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0