Series
Ratings
15
Smile AgainRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Transporter: The SeriesRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0