Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0