Series
Ratings
69
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0

My GirlRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 5.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0