Series
Ratings
597
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 1.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Omok GirlRated ★ 4.0
The FrogRated ★ 2.0
Gundam Build FightersRated ★ 3.0
호러나이츠Rated ★ 3.0

Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 1.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Headspace Guide to SleepRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Grimm VariationsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0

The Eminence in ShadowRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0