Titles you rated


My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0