Movies
Ratings
49
Hear MeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0

ChefRated ★ 5.0