Titles you rated

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Super-Electronic BiomanRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5