Series
Ratings
34
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5

Friendly RivalryRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5