Movies
Ratings
30
FrozenRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

The HostRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0

HopeRated ★ 5.0