Titles you rated


Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TarRated ★ 3.5
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0

Happy TogetherRated ★ 3.5

CobwebRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0