Series
Ratings
14
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0