Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.5

FriendRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 3.5