Series
Ratings
78
Secret GardenRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0

My GirlRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0