Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 4.0

Dan Da DanRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5