Movies
Ratings
54
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0

SwiriRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
A Good YearRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0

Nowhere to HideRated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

Good Morning PresidentRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0