Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5