Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 0.5

Love NaggersRated ★ 0.5

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 0.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 0.5

Love NaggersRated ★ 0.5

My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0

Tokyo RevengersRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 0.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5

My Love Story!!Rated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 0.5
Community Season 1Rated ★ 0.5