Series
Ratings
59
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0

Hidden LoveRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0