Movies
Ratings
578
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0