Series
Ratings
43
Alone in LoveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5